Вы можете мне прямо сейчас позвонить. Я отвечу на все вопросы!
:
+38 (093) 4645963
 
Життя до та під час війни...
Євген Зінченко об'єднав фотографії які зробив до та під час війни.

31 робота автора показує боротьбу та спротив українського народу, віру і надію в Перемогу, та символізує 31 рік Незалежності України.
З початку березня 2022 року у фокусі Євгена — життя країни — місця, де ведуться або велись бойові дії. Життя країни яка чинить спротив загарбницькій війні. «У це неможливо було повірити, але десь я розумів, що повномасштабне вторгнення росії в Україну неминуче, бо ми їм пручаємося віками, і ця війна має поставити крапку у знущаннях та геноциді українського народу росіянами, яке тривало віками»...
Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва та Євген Зінченко у вересні 2022 року презентував фотовиставку «Життя до та під час війни...».
Євген відтворив на світлинах «до» та «під час» переживання які побачів в людях, в собі… Важко передати словами весь біль, який принесла війна, але Євген вірить у перемогу з перших днів широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Автор створив 31 роботу методом поєднання кількох кадрів в одному, де зібрані різні фотографії, зняті до та під час війни. Це невипадково й певною мірою символічно, адже Україна відзначила 31-й рік Незалежності. Автор наповнив свої роботи важливими змістами — болем втрат, переживаннями, надією та вірою в Перемогу і, звісно ж, любов'ю. Любов'ю до України та її народу, просякнута кожна світлина Євгена Зінченка, адже українці демонструють надзвичайну твердість духу та щодня дають відсіч ворогові.
Життя до та під час війни...
Виконавці: Олена Гребенюк, Богдан Кірєєв,концертмейстер "Київської Опери" Любовь Орлова
Місія спільного проекту: - нагадати світові про українське мистецтво, яке і під час війни творить, як і весь народ України, виборює своє право на життя!
Made on
Tilda